KOMPLEXNĚ JE KOMPLEXNĚ

           SLUŽBA PRO LÍNÉ, ODPOVĚDNÉ, CHYTRÉ, NEDŮVĚŘIVÉ A PRO VÁS

CO TO VLASTNĚ NABÍZÍME?

Naše nabídka zahrnuje komplexní zajištění plnění všech legislativních povinností, které se týkají vašich zaměstnanců, objektů a zařízení včetně environmentu. 

Představte si to! Už se nestaráte o to jestli mají zaměstnanci prohlídku lékařem, jestli mají příslušná školení, jestli je evidována riziková práce, jestli mají a používají ochranné pracovní prostředky, jestli jsou všude jejich podpisy a na jaký řádek se to vlastně podepsali.

A představujte si dál! Už žádné zmatky před auditem nebo kontrolou. Jste v bezpečí před pojišťovnou, že jste něco opoměli a ona vám bude krátit pojistné. Že na vás zaměstnanec vytáhne obehranou písničku, že škodu nezaplatí, protože pochybení bylo na vaší straně. Že inspektorát práce posoudí zranění zaměstnance jako vaši chybu.

 

Známe vás!

Ze zkušeností víme, že čas pracuje proti vám a dobrý přehled o plnění legislativních povinností má opravdu málokdo. Vlastně nikdo, jen někteří si myslí, že tomu tak je.

Pokud si najdete čas vyzkoušejte si náš test, snadno si odvodíte, zda můžete využít našich služeb nebo zda máte potřebné znalosti a zvládnete to sami.

CO ZÍSKÁTE

  1. Aspoň trochu klidu, ono toho na vás určitě zbyde ve firmě ještě dost.
  2. Srozumitelné informace: Poskytneme vám jasné a srozumitelné informace o legislativních požadavcích, které se týkají vaší odpovědnosti, ať už jde o zaměstnance, nebo majetek nebo životní prostředí.
  3. Odborná pomoc a podpora: Naši odborníci vám budou k dispozici pro jakékoliv dotazy nebo problémy, které mohou vzniknout v souvislosti s plněním povinností. A hlavně je budou řešit.
  4. Úspora času a námahy: Spočítejte si kolik času obětujete řešení problémů, které na vás klade stát. Jestli málo, máte to v nepořádku nebo na to máte dobré lidi. 

OVĚŘTE SI SVÉ ZNALOSTI

CENÍK SLUŽEB

Řídíme se etickým kodexem